محل تبلیغات شما

http://s6.picofile.com/file/83781084/dost.jpgامیدوارم این انشا من باعث دلخوری بعضی از دوستانم نشود. اما من فکر می کنم در بیشتر اوقات می توانیم دوستان خوب و بد را از هم تشخیص داد. شاید بگویید: یعنی یک خط کش دست مان بگیریم و دوست مان را اندازه بزنیم؟

راستش اگر نظر من را بخواهید ، می گویم بله! باید همیشه یک خط کش درجیبِ هوش و حواس مان بگذاریم و با آن دوستان مان را اندازه بگیریم.

اصلا مگر بدون اندازه گیری می شود ؟ اندازه گیری را هم می توان به نوعی وزن کردن تلقی کرد. وزن کردن هم همان برابری است. ساده تر بگویم ، نمی شود در یک کفه ی ترازو سنگ دو کیلویی گذاشت و در کفه ی دیگرسنگ چهار کیلویی و بعد انتظار داشت میزان باشد.

خوب معلوم است سنگ چهار کیلویی سنگین است و با سنگ دو کیلویی هم وزن نیست. برای این است که از قدیم گفته اند آدم ها باید هم سنگ هم باشند . یا هم ” کفوه” هم."

درسنامه ریاضی دهم، بخش مثلثات

پاورپوینت درس 13 علوم سوم، هر کدام جای خود (2)

طرح درس روزانه معرفی عددهای گویا

هم ,اندازه ,کیلویی ,سنگ ,مان ,وزن ,مان را ,چهار کیلویی ,خط کش ,یک خط ,و بد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Nelly's notes سایت شخصی رضا فتحی(خبری وعلمی) تجزیه و تحلیل سیستم ها 0936-729-2276 flexmytesmi Delbert's info Take The Cheap NFL Minnesota Vikings Jerseys To Home And Have A Great Discount. لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی inrenafrie دلنوشته های لاله گون خبرنامه آنلاین ab-rafiee.com